OBCHODNÍ MANAŽER/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Yonix - Clever logistics jeden z předních hráčů na trhu Lean Logistických řešení přijme schopného kolegu na pozici obchodního manažera. Pracovní zkušenosti z prodeje v logistice výhodou.
Náplň práce:
* udržování a vyhledávání obchodních kontaktů
* zastupování naší společnosti při styku s klienty
* vedení obchodních jednání
* telefonická a e-mailová komunikace s klienty
Požadujeme:
* přirozený obchodní talent
* vysoké pracovní nasazení
* cílevědomost
* příjemné vystupování
Nabízíme:
* zázemí ryze české společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* práci na plný úvazek
* flexibilní pracovní doba
* nadstandardní plat
* výkonnostní finanční bonus
* kariérní růst
* týden dovolené navíc
* kurzy a další vzdělávání
* telefon
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo obchodní manažer/ka pro lokalitu Liberec.