automechanik

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem: zamestnani@autoeder.cz
Náplň práce:
- Oprava a servis osobních vozidel Toyota nebo Volvo
- dodržování technologie pracovních postupů
- péče o servisní nářadí a provozní zařízení
- údržba servisu
- pracovní doba: směnný provoz vč. soboty, 8.00 - 16.30 a 9.30 - 18.00 hod.

Požadujeme:
vyučení v oboru automechanik - podmínkou
ŘP skupiny B, praxe v autorizovaném servisu osobních vozidel výhodou, dobrá znalost oboru osobních vozidel, velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou, samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci, časová flexibilita

Nabízíme
- nástupní mzda: 15.000,-Kč hrubého/měsíc + procenta z výkonu
- příspěvek na stravu
- pracovní oděvy
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- nástup ihned!
Volné místo automechanik pro lokalitu Karlovy Vary.