Obchodník pro významné zákazníky

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodník pro významné zákazníky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Vzdělání SŠ/VŠ technického směru,
Podmínkou orientace v oboru energetiky a vytápění,
Praxe v oboru vytápění a energetickém managementu výhodou,
Zkušenosti s nákupem, prodejem energií a souvisejících služeb výhodou,
Prokazatelné obchodní dovednosti,
Znalost práce na PC (MS Office, Internet),
Komunikativnost a schopnost jednat s lidmi,
Samostatnost a organizační schopnosti,
Aktivní řidičský průkaz sk. B,
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce),
Motivační dopis.
Poznámka k volnému místu:
Podrobné informace na www.teplarny.cz sekce Kariéra
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Udržuje a rozvíjí dlouhodobé vztahy se zákazníky
Připravuje nabídky pro prodej tepla
Aktivně vyhledává nové možnosti připojení
Udržuje a rozvíjí obchodní aktivity u svěřených zákazníků
Připravuje nabídky pro prodej služeb
Komunikace se zákazníky i v odpoledních a večerních hodinách

Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Plnohodnotné vybavení pro práci obchodníka

Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději do 5.8.2016 do 14.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí