Inkasista pohledávek - inspektor

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Inkasista pohledávek - inspektor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - Ústecký kraj.
Náplň práce: výjezdy v terénu, dohledání osob, místní šetření, vymáhání pohledávek, domlouvání splátek
Požadujeme: předchozí praxe v oblasti pátrání a vymáhání pohledávek výhodou, ŘP B -aktivní řidič, středoškolské vzdělání s maturitou, fyzická zdatnost, spolehlivost, komunikační i písemný projev na výborné úrovni, vážnost projevu, časová flexibilita - převážně odpolední směny, čistý TR, bezdlužnost, uživatelskou znalost PC, chytré tel.
Nabízíme: stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti,motivující strukturu mzdy odrážející skutečný výkon, služební automobil, telefon, stravné.
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.
Volné místo inkasista pohledávek - inspektor pro lokalitu Ústí nad Labem.