VEDOUCÍ ODDĚLENÍ CZECH POINT na odboru správním a živnostenském Magistrátu města

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ CZECH POINT na odboru správním a živnostenském Magistrátu města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, příp. dle dohody.
Platová třída 9, základní platový tarif v rozpětí 15.170 - 22.810 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + příplatek za vedení + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování.
Vedoucím úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.
Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: vysokoškolské, vyšší odborné, případně i střední vzdělání s maturitní zkouškou; znalost problematiky a fungování projektu CZECH POINT, dobrá orientace v právních předpisech souvisejících s agendou oddělení (zákon č. 21/2006 Sb., o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu a o změně některých souvisejících zákonů; č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů; č. 269/1994 Sb., o rejstříku trestů; č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích; č. 500/2004 Sb., správní řád; č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů; č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů; č. 99/2004 Sb. o rybníkářství, výkonu rybářského práva, rybářské stráži, ochraně mořských rybolovných zdrojů a o změně některých zákonů, č. 111/2009 Sb., o základních registrech); vynikající úroveň komunikačních sch