Mistr výroby

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
* SOU nebo SŠ - vzdělání elektrotechnického směru výhodou
* zkušenosti v oblasti řízení výroby
* schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, zodpovědnost
* komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování
* schopnost vést, motivovat, hodnotit a disciplinovat podřízené
* orientace v technických normách, postupech a výkresech výhodou
* znalost MS Office na uživatelské úrovni
* znalost IS Helios výhodou
* AJ výhodou

Pracovní náplň:
* plánování a organizace výroby
* zodpovědnost za plnění výrobního plánu
* vedení týmu podřízených, plánování jejich docházky, zaškolování apod.
* denní plánování, vyhodnocování problémů ve výrobě, reporting
* řešení náhle vzniklých problémů
* podílení se na neustálém zlepšování výrobních procesů

Nabízíme:
* zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
* příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
* adekvátní finanční ohodnocení
* zaměstnanecké benefity
* široká odborná základna v rámci holdingu
Volné místo mistr výroby pro lokalitu Jablonec nad Nisou.