SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE - METODIK

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE - METODIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-PP: formou HPP, na dobu určitou
-Náplň: metodické vedení sociálních služeb a souvisejících činností v oblasti kvality sociálních služeb
-poradenská a konzultační činnost pro předsedy odborných kolegií, vedoucí sociálních služeb, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách
-tvorba podkladových materiálů a stanovisek ke standardům sociálních služeb
-metodická pomoc při zavádění novely zákona o sociálních službách do praxe
-spolupráce s kolegiem sociálních metodiků na úrovni Charity České republiky,
-absolvování cvičných auditů a skupinových metodických konzultací realizovaných v rámci projektu
-evidence a předávání výstupů projektu, provedení počáteční a závěrečného mapování sociálních služeb v diecézi, účast na evaluaci projektu
-spolupráce s garantem projektu a realizačním týmem projektu
-Požadujeme::
-vzdělání dle z. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník (min. VOŠ)
-praxe v poskytování sociálních služeb výhodou
-znalost legislativy - zákon o sociálních službách a související předpisy
-zkušenost se zaváděním, revizí SQSS (výhodou zkušenost z více typů služeb)
-zkušenosti z inspekcí kvality soc. služeb, s odstraňováním zjištěných pochybení v rámci nápravných opatření výhodou
-výborné komunikační a organizační schopnosti,
-analytické myšlení, pečlivost při vedení dokumentace
-výborná znalost uživatelské práce na počítači
-aktivní přístup k práci, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, čistý trestní rejstřík
-Nabízíme: možnost prémií, stravenky
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem: olga.horakova@hk.