účetní/hlavní účetní

  • Nová Paka

Pracovní místo ( účetní/hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ/HLAVNÍ ÚČETNÍ - Pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu volejte v době od 7.00-14.30 hod na tel.: 736114214 pí Barková nebo pište na e-mail: barkova@ekolservis.cz.
Požadujeme kompletní znalost podvojného účetnictví, praxe v oboru a znalost účetního programu Pohoda podmínkou, samostatnost, ekonomický rozhled, logické myšlení, znalost práce na PC, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, důslednost, flexibilita, aktivní přístup k řešení vzniklých situací.
Náplň práce: zpracování dokladů, vedení podvojného účetnictví, fakturace, zpracování daňových přiznání, výpočet a zpracování mzdové agendy, personalistika.
Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Příspěvek na dovolenou a další firemní benefity. Práce v příjemném kolektivu.
Volné místo účetní/hlavní účetní pro lokalitu Nová Paka.