SPECIALISTA EMS (EKOLOG)

  • Písek

Pracovní místo ( SPECIALISTA EMS (EKOLOG) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- odpadový hospodář -způsobilost podle § 15 zákona č. 185/2001 Sb.
- odborná způsobilost k nakládání s chemickými látkami a směsmi klasifikovanými jako vysoce toxické podle §44B zákona č. 258/2000 Sb.
- minimální praxe v požadovaném oboru 3 roky
- znalost české a evropské legislativy v oboru ochrany životního prostředí, chemických látek, obalů, odpadů apod.
- znalost zákona IPPC, velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC, organizační schopnosti, schopnost komunikace, samostatnost při výkonu svěřených činností, důslednost, spolehlivost, minimálně pasivní znalost AJ

Výhodou:
- ukončené VŠ vzdělání, obor Ekologie nebo Chemie a technologie ochrany životního prostředí
- alternativní vzdělání - ÚSO technického nebo ekonomického zaměření + absolvované licenční studium ochrana životního prostředí
- další absolvované odborné kurzy a profesní příprava v oboru ekologie a ochrany životního prostředí
- zkušenost s požadavky zákona o IPPC

Rámcová náplň práce:
- udržování a zlepšování enviromentálního systému řízení společnosti (EMS)
- tvorba organizačních a řídících norem v oblasti ochrany životního prostředí
- odborná výchova zaměstnanců firmy pověřených činností v oblasti ochrany životního prostředí
- jednání a spolupráce s orgány státní správy a kontrolními orgány v řízené oblasti
- spolupráce s obchodním úsekem společnosti při nabídkách
- plány odpadového hospodářství
- využívání SW aplikací pro vedení stanovených evidencí za právní subjekt
- sledovat a naplňovat všechny zákonné požadavky zaměřené na životní prostředí a vliv společnosti na prostředí
- zajistit (ve spo