administrativní pracovník

  • Strakonice

Pracovní místo ( administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Administrativní pracovnice/pracovník PREVENT 99 z.ú. - úvazek 0,5
Místo práce: Administrativní oddělení PREVENT 99 z.ú., Heydukova 349, 386 01 Strakonice
Název a adresa organizace: PREVENT 99 z.ú., Heydukova 349, 386 01 Strakonice, www.prevent99.cz

Náplň práce
- péče o interní spisy a dokumenty
- správa korespondence
- správa personální, projektové a účetní agendy neziskových organizací
- příprava podkladů pro žádosti o dotace a pro jejich vyúčtování
- kompletace monitorovacích zpráv projektů
- příprava účetních dokladů pro zaúčtování
- plnění dalších administrativních činností dle pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
- orientaci v základních pojmech účetnictví a ekonomiky neziskového sektoru
- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce v MS Office, zejména MS Excel
- schopnost týmové spolupráce

Nabízíme
- práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci
- zaškolení a odbornou podporu
- možnost dalšího profesního růstu a rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- mzdové ohodnocení od Kč 6950,- (v závislosti na dosaženém stupni vzdělání a délce předchozí praxe)
- nástup možný ihned

Strukturovaný životopis, motivační dopis a případné dotazy zasílejte do 14.8.2016 na email harant@prevent99.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru a praktické zkoušce práce na PC, které se uskuteční ve dnech 18 a 19.8.2016 v sídle organizace.
Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Strakonice.