Operátor CNC gravírovacího stroje

  • Hulín

Pracovní místo ( Operátor CNC gravírovacího stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Náplň práce: operátor 4 osého gravírovacího stroje, možnost profesního růstu a postupného přechodu na technologie 5-osého obrábění popř. přechod na nižší managerské pozice, práce pro automotive
- Požadujeme: vzdělání nižší střední odborné, schopnost čtení výkresové dokumentace, AJ jazyk - schopnost čtení a porozumění základní gramatice
- Nabízíme: možnosti profesního růstu, postupné školení na více technologiích včetně programování v CAM programech
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Volné místo operátor cnc gravírovacího stroje pro lokalitu Hulín.