Front office manager

  • Brno

Pracovní místo ( Front office manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BEZ DOPORUČENKY!
Požadujeme:
- Praxi ve vedení hotelu
- Znalosti v incomingové oblasti a reklamní strategii
- Znalost v účetních postupech a spolupráce s účetní firmou
- Kontakty v oblasti poskytování ubytování
- Aktivní přístup ve vyhledávání klientů
- Velmi dobré organizační, obchodní a komunikační schopnosti
- Dohled nad provozem hotelu
- Umění řídit a organizovat kolektiv zaměstnanců
- Zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu
- zodpovědnost za chod recepce
- Výborná znalost práce na PC vč. znalosti práce s ubytovacími programy
- Loajalita k vedení společnosti
- Znalost v oblasti zajištění oprav a údržby nemovitosti
- Umění jednat s lidmi
- ŘP skupiny B.
Nabízíme:
- Práci pro nově zrekonstruovaný hotel
- Ntb, mobilní telefon
Poznámka k volnému místu:
firemní automobil, mobilní telefon, notebook, zajímavé plátové ohodnocení, možnost realizace a spolupráce na dalších projektech
Volné místo front office manager pro lokalitu Brno.