administrativní pracovník/ce

  • Havlíčkův Brod

Pracovní místo ( administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
•min. SŠ vzdělání
•Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
•Praxi v jednání se zákazníky
•AJ na pokročilé úrovni
•NJ, FJ výhodou
•Příjemné a kultivované vystupování
•Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, loajalita
•ŘP sk. B
•Znalost MS Office

Náplň práce:
•Zpracování a vytváření měsíčních reportů vykonané práce celého týmu (ACC)
•Zařizování tuzemských i zahraničních služebních cest pro členy týmu
•Zajišťování a zabezpečování administrativních činností oddělení
•Ukládání veškeré technické dokumentace do složek
•Vytváření manuálů činností oddělení ve spolupráci se členy týmu
•Aktualizace dat v informačním systému
•Spolupráce se všemi odděleními závodu
Po zaškolení:
•Zaučení pro pracování 3D výkresů použitím speciálních softwares
•Spolupráce se zákazníky v oblasti technických návrhů výrobků – proveditelnost výrobků
•Spolupráce se sesterskými společnostmi
•Komunikace se zákazníkem, příprava individuální nabídky a její následná prezentace klientovi
•Benchmarking trhu výrobků

Nabízíme:
•perspektivní a zajímavou práci
•péči o profesní a osobní rozvoj
•možnost jazykového vzdělávání
•roční bonus dle prosperity firmy
•sociální výhody:
5 týdnů dovolené
příspěvek na dopravu
příspěvek na závodní stravování
příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
příspěvek formou účelov
Volné místo administrativní pracovník/ce pro lokalitu Havlíčkův Brod.