mzdová účetní

  • Brno

Pracovní místo ( mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na emailovou adresu: daria.florianova@logoped.cz
Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, nebyla jste vybrána do užšího kola výběrového řízení.

Požadované dovednosti
Znalost platné legislativy, zkušenosti při zpracovávání odměn u dohod o pracovní činnosti a dohod o provedení práce.
Poznámka k volnému místu:
Soukromé zdravotnické zařízení příjme do hlavního pracovního poměru na zkrácený pracovní úvazek - mzdovou účetní. Jedná se o zpracování mezd cca 100 - 120 zaměstnanců. Znalost mzdového programu Pamica, Pohoda výhodou. Požadovaná praxe: min. 5 let. Pracovní úvazek: zkrácený 0,6
Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost.
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, práce v příjemném kolektivu, firemní benefity.
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Brno.