vedoucí prodejny

  • Brno

Pracovní místo ( vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ PRODEJNY - BRNO SLATINA
KOUPELNY PEGAS s.r.o., přední prodejce v oboru topení, plyn, voda a koupelny hledá vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku v Brně - Slatině.
CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
odpovědnost za efektivní řízení pobočky Brno (procesů, pracovníků, výkonu)
organizace a kontrola příjmu, skladování, výdeje zboží
inventarizace zboží, řešení reklamací
přímé řízení pracovníků pobočky
kompletní péče o zákazníky
administrativní činnost spojená s provozem pobočky
znalost práce na PC - MS Office (běžná uživatelská znalost)
zkušenost s informačním systémem POHODA, Magento apod. (vítáme)
vysokou míru odpovědnosti, samostatnost, schopnost motivovat a řídit tým
CO VÁM NABÍZÍME?
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
motivující finanční ohodnocení
zapracování zkušenými kolegy z oboru
místo výkonu práce Brno - Slatina
nástup dle dohody
Nastoupit můžete ihned, už se na Vás moc těšíme.
Zaujala Vás naše pozice, zajímá Vás víc? Pak neváhejte a pošlete nám životopis na e-mailovou adresu personalista.kp@email.cz .
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Brno.