Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

Odeslat

Pracovní náplň
A16 20/6/2017
12hodinové směny (6-18, 18-06 hod.)
Náplň práce:
zajišťování bezvadného chodu výrobního zařízení, tzn. kontrolování zařízení, snižování množství výskytu poruch
provádění běžné a preventivní údržby
dosahování minimálních prostojů výrobního procesu a prodlužování životnosti výrobního zařízení
Požadujeme:
středoškolské vzdělání (mechanik, elektrikář)
oprávnění dle vyhláška 50/78 Sb.(§ 5 a výše)
praxe v údržbě
schopnost technického a logického myšlení
ochota pracovat ve směnném provozu
Uvítáme:
zkušenost s údržbou z automobilového průmyslu
zkušenost s obsluhou a údržbou CNC systémů SINUMRIK
znalost systémů řízení PLC Simatic S7-300
znalost pohonů a měničů
kontakt - viz výše
Volné místo údržbář - elektrikář - oddělení údržby pro lokalitu Nižní Lhoty.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 07. 2016
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Ulice: Hyundai 700
Město: Nižní Lhoty
PSČ: 739 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: Kontakt
Telefon: modrálinka:+420 844 111 157

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.