ELEKTRIKÁŘ/ELEKTROÚDRŽBÁŘ

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ/ELEKTROÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 A13/9/2017
12hodinové směny (6-18, 18-06 hod.)
Náplň práce:
- zajišťování bezvadného chodu výrobního zařízení, tzn. kontrolování zařízení, snižování množství výskytu poruch
- provádění běžné a preventivní údržby
- dosahování minimálních prostojů výrobního procesu a prodlužování životnosti ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Autoelektrikář - elektromechanik - mechanik elektrotechnických/elektronických za Nástup možný IHNED. Náplň práce. servis mobilních jeřábů a pracovních plošin Nabízíme: 13. plat; telefon, počítač Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: surmanek@klimex.cz; - telefonicky (7,00 - 15,30hod) na čísle 727 861 ...
KLIMEX CZ, spol. s r.o. Přerov, Inzerováno před 2 dny

ELEKTRIKÁŘ KO: Jana Prusková, tel. 556 300 731, e-mail: pruskova@tsvitkov.cz nebo osobně v pracovní dny - TS Vítkov, Dělnická 705, v době od 6:00 do 14:30 hod. SŠ vzdělání, praxe minimálně 5 let. Volné místo elektrikář pro lokalitu Vítkov.
Technické služby města Vítkova, příspěvková organizace Vítkov, Inzerováno před 2 dny

Elektrikáři - slaboproud, měření a regulace Místo výkonu práce: okres Karviná, Ostrava Nástup ihned, práce v údržbě. Požadavky: vyhláška 50/78 Sb. §6; řidič sk. B nutný; KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku Volné místo elektrikáři - slaboproud, měření a regulace pro ...
Luboš Walek Těrlicko, Inzerováno před 2 dny