brigáda - prodavači Karlova pekárna Hodonín

  • Hodonín

Pracovní místo ( brigáda - prodavači Karlova pekárna Hodonín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme brigádníka/ci pro prodejnu Karlovy pekárny v Hodoníně

Očekáváme:
- zkušenost v prodeji pečiva nebo potravin je výhodou
- spolehlivost, důslednost, časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
- zdravotní průkaz

Nabízíme:
- práci ve firmě s dlouholetou tradicí
Možnost nástupu: IHNED

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na následující e-mailovou adresu: kphodoninkfl@karlova-pekarna.cz
nebo volejte na tel.č.: 518 322 776
Volné místo brigáda - prodavači karlova pekárna hodonín pro lokalitu Hodonín.