Pasivní zákaznická linka VODAFONE - LETNÍ BONUS 6000 Kč

  • Chrudim

Pracovní místo ( Pasivní zákaznická linka VODAFONE - LETNÍ BONUS 6000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim IV
Náplň práce: komunikace s klienty Vodafone Czech Republic, a.s. po telefonu (příchozí hovory),
řešení požadavků (informace o platbách a fakturách, dotazy a změny ohledně služeb, atd.) se zákazníky, práce s PC (interní systém) a administrativní činnost související s chodem call centra
Požadujeme: komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti, znalost práce na PC, časovou flexibilitu (směny v rozmezí Po - Ne, 6:00 - 23:00 hod), odolnost vůči stresu. Zkušenost na call centru výhodou, nikoli podmínkou
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v rostoucí mezinárodní společnosti, stabilitu, jistotu a férové podmínky, skvělý kolektiv, pracovní smlouvu na HPP (plný úvazek i zkrácený úvazek), motivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + prémie + bonusy), SPECIÁLNÍ LETNÍ BONUS 6000 Kč PŘI NÁSTUPU, stravenky v hodnotě 80 Kč, zaměstnanecké benefity (stravenky, čaj na pracovišti zdarma, výrazně zlevněné volání, týmové a firemní akce atd.), možnost osobnostního i kariérního rozvoje (vstupní školení a navazující tréninky) a příjemné pracovní prostředí v centru Chrudimi.
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo pasivní zákaznická linka vodafone - letní bonus 6000 kč pro lokalitu Chrudim.