Vývojový inženýr elektro (Embedded)

  • Brno

Pracovní místo ( Vývojový inženýr elektro (Embedded) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vývojový inženýr elektro (Embedded) 30.000 - 50.000,- Kč
Toužíte se podílet na vývoji nových elektronických zařízení a vystudovali jste střední nebo vysokou školu elektrotechnického směru? Pak je tato nabídka určena právě Vám.
Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření, vhodné pro absolventy
Orientaci s návrhy elektronických zařízení s mikrokontrolerů

Pracovní náplň:
Vývoj a konstrukce hardware nových elektronických zařízení
Inovace existujících produktů
Kreslení schémat a návrh PCB v programu Altium
Zpracování projektové dokumentace
Montáž prototypových zařízení

Nabízíme:
Možnost seberealizace při vývoji nových přístrojů
Příležitost k odbornému rozvoji a získání bohatých zkušeností
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Zajímavé finanční ohodnocení, bonusy a flexibilní pracovní doba
Místo výkonu práce Brno, Valchařská
Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: vyvoj@dawell.cz, tel. kontakt: 724 110 411.
Volné místo vývojový inženýr elektro (embedded) pro lokalitu Brno.