KONTROLOR KVALITY

  • Liberec

Pracovní místo ( KONTROLOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE
- Čtení, použití a vyplňování veškeré kontrolní dokumentace.
- Zjišťování kvality výrobků vizuální kontrolou, měřením a ostatními funkčními zkouškami.
- Vystavování kontrolních protokolů.
- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.
- Obsluha kontrolních zařízení.
- Práce v informačních systémech Patriot, Palstat, Axapta.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vzdělání SOU - strojírenské zaměření výhodou
- praxe v automobilovém průmyslu, v kvalitě výhodou
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- uživatelská znalost MS Office, výhodou: Palstat, Patriot, MS Dynamics
- znalost čtení technické dokumentace
- zodpovědnost, spolehlivost
Nástupní hrubá mzda 21 800 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení 23 800 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Liberec.