STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Rozvoj strategie nákupní politiky a její organizace
- Strategický, operativní nákup
- Podílení se na projektech v oblasti nákupu
- Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek,
- Provádění výběrových řízení, hodnocení a rozvoj dodavatelů,
- Zodpovědnost za snižování nákladů a dosažení úspor ve všech oblastech nákupu
Požadujeme:
- VŠ/SŠ nejlépe technického směru.
- Komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
- Min. 2-3 roky praxe v oblasti strategického nákupu,
- Zkušenosti v oblasti nákupu z mezinárodní společnosti,
- Schopnost efektivního vyjednávání, plánování
- Zkušenosti z výrobních závodů nejlépe se strojírenskou výrobou
- Schopnost pracovat na rozsáhlých úkolech a odolnost vůči stresu
- Časová flexibilita, ochota vyjíždět na pracovní cesty do zahraničí
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová: 774 287 533, 482 710 520
e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz
Volné místo strategický nákupčí pro lokalitu Liberec.