MANAŽER ŠTÍHLÉ VÝROBY

  • Liberec

Pracovní místo ( MANAŽER ŠTÍHLÉ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Vedení programu neustálého zlepšovaní - Lean ve strojírenské společnosti
- Zajišťovaní pravidelných Lean Workshop
- Vzdělávání pracovníků firmy
- Zajišťovaní reportingu pro Lean Steering committee
- Spolupráce na mezinárodních projektech
- Schopnost provádění těchto aktivit i v zahraničí
Požadujeme:
- VŠ/SŠ nejlépe technického směru.
- Komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
- Znalost LEAN/Six sigma metod
- Praxe v zavádění nebo vedení lean projektů
- Zkušenosti z výrobních závodů nejlépe se strojírenskou výrobou
- Zkušenosti v oblasti řízení projektů a lidí
- Schopnost pracovat na rozsáhlých úkolech a odolnost vůči stresu
- Časová flexibilita, ochota vyjíždět na pracovní cesty do zahraničí
Nabízíme:
- Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová:
e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz
tel. 482 710 520, 774 287 533
Volné místo manažer štíhlé výroby pro lokalitu Liberec.