Úředník státní správy a samosprávy - Ekolog

  • Doksy

Pracovní místo ( Úředník státní správy a samosprávy - Ekolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: náměstí Republiky 193, Doksy (případně home office).

Charakteristika vykonávané činnosti: Výkon státní správy v oblasti životního prostředí (odpadové hospodářství, ochrana přírody, ovzduší, vody)
Kvalifikační předpoklady: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na životní prostředí a jeho ochranu v bakalářském či magisterském (inženýrském) studijním programu
Jiné požadavky: kladný vztah k životnímu prostředí, dobrá znalost práce na PC (MS Office, práce s internetem), schopnost práce s mapovými podklady, čtení v katastrálních mapách, orientace v projektové dokumentaci, ochota k práci v terénu, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, výpis z rejstříku trestů.
Podrobné informace k inzerované pozici jsou zveřejněny na webových stránkách www.doksy.com

Nabízíme: možnost výkonu práce i z domova (home office).

Uchazeči předloží písemnou přihlášku + strukturovaný životopis + osobní dotazník + výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem) + ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Lhůta pro podání přihlášky: do 31. 8. 2016 do 12:00 hod
Způsob podání přihlášky: písemně poštou nebo osobně na adresu: Městský úřad Doksy, tajemnice MěÚ, náměstí Republiky 193, 472 01 Doksy. Obálku označte textem: „ NEOTVÍRAT - Výběrové řízení na místo ekolog (zkrácený úvazek)“
Volné místo úředník státní správy a samosprávy - ekolog pro lokalitu Doksy.