pracovník nástrojárny - Velké Meziříčí

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( pracovník nástrojárny - Velké Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: SOU/SŠ vzdělání technického směru podmínkou (nástrojař, obráběč kovů a příbuzné obory), zodpovědný přístup k práci, pracovitost, ochotu učit se novým věcem. Mzda dle znalostí a zkušeností.Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, firemní benefity, možnost vypracovat se na pozici nástrojaře, práci ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední). Tato pozice je vhodná pro ABSOLVENTY. Nástup IHNED, popř. dohodou.
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, dle spokojenosti, prodloužení na dobu neurčitou (pokud nebude na vstupním pohovoru stanoveno jinak)
Nabízíme příspěvek na stravování.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: hr-cz@jopp.com
Volné místo pracovník nástrojárny - velké meziříčí pro lokalitu Velké Meziříčí.