Vývojář/ka aplikací pro android

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Vývojář/ka aplikací pro android ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Světem hýbou mobilní aplikace. JABLOCOM je nedílnou součástí světa a proto i my vyvíjíme zařízení, která obsahují mobilní aplikace, nebo vyvíjíme aplikace, které ovládají naše zařízení. Do vývojového týmu hledáme programátora/ku aplikací pro Android, který nám pomůže rozvinout myšlenky, které postupně uvádíme do života.
Náplň práce:
Vývoj aplikací pro platformu Android, spolupráce při návrhu uživatelského rozhraní, testování, zpracování dokumentace
Požadujeme:
perfektní znalost jazyka Java, předchozí zkušenost s vývojem aplikací pro Android, zkušenosti s Android SDK a GIT, znalost OOP a design patterns, znalost webových technologií, komunikativní znalost anglického jazyka
Nabízíme:
náročnou, ale zajímavou práci v dynamickém prostředí, špičkové možnosti profesního růstu a osobního rozvoje, zaměstnanecké výhody,práci v příjemné lokalitě v Jablonci nad Nisou, případnou pomoc s bydlením, nástup v co nejkratší lhůtě
Volné místo vývojář/ka aplikací pro android pro lokalitu Jablonec nad Nisou.