P L E A S a.s. elektronik/čka - odbor barevny

elektronik/čka - odbor barevny

Odeslat

Pracovní náplň
- diagnostika a údržba elektronických částí strojů a zařízení
- výuční list v oboru elektrotechnika výhodou, případně vyučení + maturita výhodou, vhodné i pro studující VŠ - bakalářské vzdělání, praxe v oboru výhodou, samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, snaha učit se novým věcem, ochota fyzicky pracovat, obecný rozhled v elektronice
- jedno či dvousměnný pracovní provoz (5:30-13:30, 13:30-21:30 hod.)
- prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- tel. nebo osobní kontakt (osobní vrátnice) mezi 7. a 15. hodinou
Volné místo elektronik/čka - odbor barevny pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Požadavky
Práce s PC - orientace v datových sítích, znalost systému Siemens Simatic výhodou, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. - platné osvědčení (min. do 1000 V), další výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: elektronik/čka - odbor barevny

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: P L E A S a.s.
Ulice: Havířská 144
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Heřmánková
E-mail: Dagmar Heřmánková
Telefon: +420 569 463 304,569 463 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: P L E A S a.s.