Plánovač výroby

  • Rohatec

Pracovní místo ( Plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, jeden z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny Raisio Group, se sídlem ve Finsku hledá pro lokalitu Rohatec vhodného uchazeče / uchazečku na pozici „Plánovač výroby“.

Náplň práce
•Tvorba výrobních plánů a jejich kontrola
•Ověřování kapacit výroby (kapacitní plánování)
•Zpracování podkladů pro materiálové plánování
•Práce s informačním systémem (práce s daty)
•Komunikace s dalšími odděleními
•Zlepšování nastasvených procesů
•Zpracování reportů

Požadujeme
•SŠ/VŠ technického směru výhodou
•Min. 1 rok praxe na obdobné pozici – v potravinářství výhodou
•Pokročilá znalost s MS Office (zejména Excel)
•Angličtina slovem i písmem
•Aktivní přístup, organizační schopnost
•Flexibilita a ochota řešti vzniklé problémy

Nabízíme
•práci v rozvíjející se moderní společnosti
•5 týdnů dovolené,
•příspevek penzijní připjošzění
•příspěvek na stravování
•odborné vzdělávání a další benefity

Pro získání více informací kontaktujte personální oddělení, tel: 518 398 765.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: personalni@candyplus.cz
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Rohatec.