UNEX a.s.

Kovář (provoz Uničov)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.
Náplň práce: obsluha ohraňovacího lisu, případně zkružovacích válců.
Co po vás požadujeme:
- SOU strojírenského oboru
- praxe ve strojírenství min. 3 roky, praxe na ohraňovacím lisu vítána
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost práce na PC
Co vám můžeme nabídnout
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst
- dotované stravování v areálu společnosti
- výkonové bonusy
- další benefity
V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: http://prace.unex.cz/cs/volne-pozice/unicov/kovar.
Volné místo kovář (provoz uničov) pro lokalitu Uničov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kovář (provoz Uničov)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: UNEX a.s.
Ulice: 1032
Město: Uničov
PSČ: 783 91

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Zdeňka Buchtová
E-mail: zdenka.buchtova@unex.cz
Telefon: +420 724 146 747

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNEX a.s.