KALKULANT/ROZPOČTÁŘ

  • Písek

Pracovní místo ( KALKULANT/ROZPOČTÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Základní náplň práce:
příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů
poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
analýza a vyhodnocení cenových nabídek
vypracovávání výkazů výměr
zpracovávání rozpočtů
vypracovávání objemových cenových porovnání dle typu staveb
spravování databáze subdodavatelů
příprava podkladů pro nabídky společnosti
návrh smluvního předmětu plnění
vytváření harmonogramů a realizační příprava
Požadavky:
VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru
praxe v oblasti rozpočtování staveb
dobrá znalost práce na PC - MS Office (především Excel), AutoCad, MS Project
znalost SW pro zpracování rozpočtů výhodou
komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
řidičský průkaz skupiny B
Společnost nabízí:
uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
výše platu po zapracování 40.000,- Kč / měsíčně
odměňování závislé na osobních výkonech
podíl na ročních odměnách
práce v přátelském kolektivu
dlouhodobý zaměstnanecký vztah
podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
příspěvek na stravování
příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce
bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti
Místo výkonu práce:
Písek nebo Praha
Kontakt: zasílejte životopisy na email: kariera@castapisek.cz
Volné místo kalkulant/rozpočtář pro lokalitu Písek.