LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - po zapracování možnost převedení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (u zkráceného úvazku počet hod/týdně dle typu úvazku). Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (systém krátkého x dlouhého týdne, 12-ti hodinové směny 7:00-19:00 h).

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxe min. 2 roky
- komunikační znalosti a dovednosti
- spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, samostatnost
- příjemné a profesionální jednání a vystupování
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:
- silné zázemí stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky + bonusy)
- roční odměna
- příjemné pracovní prostředí
- samostatná práce
- možnost seberealizace
- možnost využít dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa
- možnost ubytování
- zajištění zaměstnaneckého stravování
- možnost příspěvku na dopravu.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.
Ulice: Lesní 345
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Langerová
E-mail: ucetni@royalmarienbad.cz
Telefon: +420 354 618 167

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.