Celní deklaranti

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Celní deklaranti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.
NÁSTUP IHNED - Pozice je vhodná i pro absolventy
Co bude Vaší náplní práce: získávání a kontrola podkladů pro jednotlivé dovozní a vývozní případy, vystavování dovozních (DD), vývozních (VDD) a tranzitních dokladů (T1), komunikace s přepravci a s dodavateli, práce s celním softwarem od společnosti Admija (CELSA a CELSKLAD), vedení evidence příslušných dokladů, úzká spolupráce s ostatními členy týmu a pracovníky celních úřadů, intenzivní práce s PC (MS Office - Excel atd.)
Očekáváme: SŠ vzdělání, MS Office - uživatelsky, MS Excel - pokročile, znalost AJ - středně pokročilá úroveň, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, organizační schopnosti vlastní práce, dochvilnost, preciznost, zodpovědnost, odolnost vůči nárazovému stresu, schopnost pracovat v týmu i samostatně
Nabízíme: motivační hodnocení odrážející iniciativu, kvantitu a kvalitu Vaší odváděné práce, příspěvek na stravné, odborné vzdělávání, příspěvek na sportovní aktivity, další zajímavé benefity, pracovní doba dle směnnosti
V případě zájmu zašlete své CV na uvedený e-mail. Bližší informace Vám rádi sdělíme u osobního pohovoru.
S pozdravem
Chvalová Šárka
HR specialist
e-mail: sarka.chvalova@zelinka.cz
www.zelinka.cz
Volné místo celní deklaranti pro lokalitu Kutná Hora.