Prodavač bytového textilu

  • Jeseník

Pracovní místo ( Prodavač bytového textilu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 15.11.2016!!!
První kontakt písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vyučen, praxe v prodeji
- znalost jednoduchého šití
- znalost práce na PC
- ŘP skup. B výhodou
- komunikační a prezentační dovednosti vítány, kreativita

Termín nástupu je možný na jaře 2017, dle dohody se zaměstnavatelem

Zaměstnavatel nabízí:
- nástupní základní hrubý plat 11200Kč + odměny dle prodeje
- práci v příjemném pracovní prostředí a kolektivu

Místo výkonu práce: Masarykovo nám. č.p. 150/24, 790 01 Jeseník 1

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: lucie.kunovska@modic.cz
Volné místo prodavač bytového textilu pro lokalitu Jeseník.