právník/čka odboru bydlení

  • Brno

Pracovní místo ( právník/čka odboru bydlení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění a z. č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění výběrové řízení na funkční místo úředníka/úřednice na dobu určitou po dobu dlouhodobé nemoci a navazující mateřské a rodičovské dovolené :
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice: Komplexní zajišťování činností spojených se správou a evidencí majetku Statutárního města Brna svěřeného MČ Brno-sever v oblasti bytového hospodářství. Zastupuje statutární město Brno, MČ Brno-sever v právních záležitostech v oblasti bydlení. Zastupuje statutární město Brno, MČ Brno-sever před soudy a jinými státními orgány všech stupňů, podílí se na vymáhání pohledávek v oblasti bytového hospodářství. Podílí se na zpracování materiálů pro jednání bytové komise, Rady městské části a Zastupitelstva městské části a plní další úkoly dle pokynů vedoucích pracovníků a představitelů samosprávy.
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, 10. platová třída, tj. od 16.440,- Kč/měsíc, dle délky započitatelné praxe, případně osobní příplatek..
Termín nástupu: dle dohody
Požadavky:
vzdělání - vysokoškolské (magisterský studijní program) právního směru
výborná znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Internet, ASPI)
výborné analytické s