Pekárna – míchač

  • Žiželice

Pracovní místo ( Pekárna – míchač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:

- příprava a míchání těst
- obsluha rotačních pecí
- zástup vedoucího směny ( možnost na tuto pozici postoupit )
- 12-ti hodinové směny ( ranní 8:00 – 20:00 / noční 20:00 – 8:00 )

Požadavky:

- praxe na obdobné pozici vítána
- průkaz pro práci v potravinářství
- flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- pracovitost a spolehlivost

Nabízíme:

- zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně
- zaměstnancům po zkušební lhůtě poskytujeme příspěvek až do výše 5 000,- Kč na stěhování
- příplatek za dochvilnost 1 000,- Kč vyplácíme těm, kteří odpracovali plánovaný počet směn
- příplatek až 5 000,- Kč za přivedení kolegy
- zájemcům poskytujeme dotované ubytování v těsné blízkosti ve firemní ubytovně hotelového typu
- v rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáže
- příplatek za dopravu
Volné místo pekárna – míchač pro lokalitu Žiželice.