Mechanik automobilů

  • Brno

Pracovní místo ( Mechanik automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: telefonicky od 7:00 - 15:30 na tel: 519 402 152
e-mailem na: kariera@agrotec.cz
osobně: Brno, Dornych 65, servis automobilů
Místo výkonu práce: Dornych 65, Brno

Diagnostika závad nákladních vozidel
Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
Servis a opravy vozidel

Požadujeme
SŠ nebo vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik
Praxe v oboru výhodou
Řidičský průkaz sk. B, výhodou C, E
Základní znalost práce na PC
Technická znalost automobilů, technické normy
Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědnost
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti
Pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení
Platové ohodnocení závislé na výkonu
Příspěvek na stravování, pracovní oděv, firemní benefity

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo mechanik automobilů pro lokalitu Brno.