Vedoucí řízení jakosti/vedoucí skladu MTZ

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vedoucí řízení jakosti/vedoucí skladu MTZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Klíčové činnosti: Tvorba a údržba dokumentace systému jakosti, Účast na interních a externích auditech, Kontrola CP a CCP v procesu výroby a skladování, Školení zaměstnanců, Odběry vzorků, Zabezpečení dodávek MTZ materiálu, Evidence MTZ materiálu, Pracovník bude z pozice vedoucího řízení jakosti zodpovědný za kontrolu funkčnosti a účinnosti systému jakosti a systému HACCP, jejich udržování a zlepšování. Z pozice vedoucího skladu MTZ bude komunikovat s dodavateli materiálů potřebných pro výrobu a zajišťovat jejich dodávky
Požadavky: VŠ, nejlépe se zaměřením na potravinářský průmysl, Zkušenosti v oblasti potravinářské legislativy a systémů jakosti, Organizační a komunikační schopnosti, Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office), Řidičský průkaz skupiny B, Časová flexibilita, Ochota vzdělávat se
- Nabízíme: Práci v prosperující firmě, Mzdu odpovídající pozici + zaměstnanecké bonusy
- Termín nástupu: po dohodě, možný ihned
- benefity - Příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování
- V případě, že máte zájem o vypsanou pozici a splňujete uvedené požadavky, zašlete odpověď na náš inzerát a Váš profesní životopis spolu s průvodním dopisem na:
email: naplavova@kmotr.cz nebo na adresu: KMOTR - Masna Kroměříž a.s., personální oddělení, Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž
Volné místo vedoucí řízení jakosti/vedoucí skladu mtz pro lokalitu Kroměříž.