Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Náplň práce:
- přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
- vedení dokumentace
Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci,
- možnost seberealizace a dalšího vzdělávání,
- práci na plný nebo zkrácený úvazek,
- zaměstnanecké benefity.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
(minimálně kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách),
- předpoklady pro práci s lidmi,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz.
Uvítáme:
- praxi v sociálních službách.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: miroslav.prudky@zdar.charita.cz do 31. 7. 2016.
Bližší informace: Miroslav Prudký, vedoucí Charitní pečovatelské služby,
tel. 777 155 374, email: miroslav.prudky@zdar.charita.cz
Volné místo pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.