Controller junior

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Controller junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Konečná 252, Ústí nad Labem-Klíše.
Controller junior - zaměstnanec na zpracování měsíčních ekonomických analýz a reportů.
Požadavky: velmi dobrá znalost MS Excel (funkce, grafy, kontingenční tabulky apod.), minimálně SŠ ekonomického směru (VŠ ekonomického směru výhodou), praxe min. 1 rok na podobné pozici (nebo vhodné pro absolventy VŠ s praxí při studiu), logické myšlení a analytické uvažování, znalost účetních principů, znalost angličtiny mluvené i psané, pečlivost, přesnost a svědomitost.
Možnost zkráceného prac. úvazku.
Náplň práce: příprava podkladů pro pravidelný měsíční finanční reporting a měsíční závěrky, sledování ekonomických ukazatelů a správa finančních dat, analýza odchylek od plánu, aktivní komunikace a spolupráce s dalšími odděleními (výroba, prodej), účast při vytváření finančních plánů a forecastů.
Nabízíme: dovolenou navíc, velké množství zaměstnaneckých benefitů (příspěvky na rekreaci, 13. a 14. plat, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování), flexibilní pracovní dobu, možnost práce na částečný úvazek, příjemné a přátelské pracovní prostředí v úspěšné mezinárodní společnosti.
Životopis zašlete na e-mail lucie.sucha@greif.com
Volné místo controller junior pro lokalitu Ústí nad Labem.