Dělníci potravinářské výroby - etiketování, Expedice

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby - etiketování, Expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - ETIKETOVÁNÍ, EXPEDICE
Možnost prodloužení doby určité. Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici, zručnost, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, důslednost
NÁPLŇ PRÁCE: příprava objednávek včetně vizuální kontroly výrobků zručnost, spolehlivost, důslednost; obsluha stolní digitální váhy, kontrola dat na etiketě; příprava zboží do finální podoby pro expedici (vychystání výrobků na palety nebo do kartonu, zafixování palet fólií)
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, vánoční odměna, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 275, 571 855 282 nebo e-mailem: prace@krasno.cz
ov. 11.5.
Volné místo dělníci potravinářské výroby - etiketování, expedice pro lokalitu Valašské Meziříčí.