Pracovník/ce v oblasti propagace a reklamy

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Pracovník/ce v oblasti propagace a reklamy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplní práce bude prezentace projektu Národní centrum zahradní kultury v Kroměříži (web, facebook), prezentace edukačních a osvětových aktivit s tématem zahradní kultury, práce s veřejností.
- Místo je určeno pouze pro absolventy magisterského studia VŠ se zaměřením na marketingovou komunikaci, PR apod., kteří mají do 30-ti let věku a mají max. 2 roky od ukončení studia a za tyto 2 roky nezískali žádnou praxi v oboru, nebo mají praxi v oboru max. 5 měsíců a budou hlášeni v evidenci uchazečů o zaměstnání k 30.10.2016 více než 3 měsíce.
- Plat - dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (11. platová třída, 1.stupeň), pružná osmihodinová pracovní doba s pevně stanovenou dobou 8:30-13:30
- benefity - stravenky, 25 dní dovolené
- Životopisy splňující výše uvedené požadavky zasílejte emailem na: krejcirova.jana@npu.cz do 31.8.2016. V první polovině září proběhne výběrové řízení.
Volné místo pracovník/ce v oblasti propagace a reklamy pro lokalitu Kroměříž.