náměstek pro léčebně preventivní péči

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( náměstek pro léčebně preventivní péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mzda 44 000 + výrazná motivační složka (v závislosti na zkušenostech, praxi, výsledcích). VŠ-lékařská fakulta. Atestace v oboru, praxe v lékařském oboru min. 10let, zkušenosti s vedením kolektivu, znalost práce na PC- MS Office, zdravotní způsobilost, řídící a organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, systematičnost, analytické a koncepční myšlení, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k řešení úkolů. Přihláška uchazeče musí obsahovat: strukturovaný životopis vč. informace o dosavadní praxi, fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání a kvalifikaci, příp. rozhodnutí MZ ČR o uznání odborné a specializované způsobilosti dle zák. č. 95/2004 Sb., originál výpisu z rejstříku trestů ne starších 3 měsíců, lékařské potvrzení o způsobilosti k povolání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku zasílejte do 31.3.2017 elektronickou poštou na e-mail nebo písemně na adresu Uherskohradišťské nemocnice a.s. Odbor ŘLZ, obálku označit VŘ LPP.
Volné místo náměstek pro léčebně preventivní péči pro lokalitu Uherské Hradiště.