Vedoucí prodejny

  • Hulín

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Popis pozice a odpovědností - odpovědnost za celkové řízení prodejny a za dosažení cílů, zajištění plynulého koloběhu zboží, objednávky a předání zboží zákazníkovi, příjem zboží, kontrola správně dodaného zboží, zabezpečení plynulého chodu prodejny efektivní organizací práce, vyřizování stížností, reklamací, plateb zboží zákazníků, administrativní výpomoc s uzavřením smluv za internet, s tím spojené platby na pobočce
- Požadavky - SŠ nebo vyučení v oboru, práce fyzicky náročná - z důvodu objemného zboží, zkušenost s prací na prodejně, výborné komunikační a řídící schopnosti, orientaci na zákazníka, obchodní duch a pozitivní vztah k oblasti IT techniky, flexibilitu, iniciativu a samostatnost, rozhodnost a zodpovědnost, odolnost vůči stresu, schopnost nadhledu
- Nabízíme - zajímavé a motivující finanční ohodnocení, stravenky / příspěvek na stravování, zvýhodnění tarif na volání, firemní telefon, možnost kariérního růstu
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zdenka.skalnikova@nwt.cz
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Hulín.