Prodavač/ka - pokladní

  • Teplá

Pracovní místo ( Prodavač/ka - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: prodejna JIP, Husova č.p. 185, 364 61 Teplá u Toužimě. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.1.2017) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Náplň práce: práce na pokladně (markování zboží), vybalování a doplňování zboží, práce s čerstvým zbožím, kontrola cen a záručních lhůt, průběžné inventarizace svěřeného úseku, dodržování zásad hygieny prodeje. Pracovní doba: krátký a dlouhý pracovní týden, ranní a odpolední směny v rámci otvírací doby 07,00 - 18,00 hod. Nástup na ranní směnu v 6,00 hod. Požadujeme: střední odborné vzdělání nebo delší praxe v oboru, znalost práce na PC, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, trpělivost, zbožíznalství výhodou, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík, možnost práce na úseku uzenin a lahůdek. Nabízíme: zaměstnanecké slevy. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-17:00 h). nebo e-mailem, případně osobně na prodejně u vedoucí prodejny (v pracovní dny).
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Teplá.