Zahradník

  • Brno

Pracovní místo ( Zahradník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prestižní hotel Maximus Resort u Brněnské přehrady hledá Zahradníka. Náplň práce: údržba veškerých travnatých ploch okolo hotelu, péče o okrasné venkovní i pokojové rostliny, příležitostně výpomoc na úseku údržby, v zimě odhrabávání sněhu apod. Požadujeme: praxi na obdobné pozici, manuální zručnost, zájem o práci, fyzickou zdatnost (je podmínkou), řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: práce v prestižním hotelu, různé zaměstnanecké slevy a výhody, personální strava, nástup ihned. V případě Vašeho zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na e-mail: klackova@maximus-resort.cz, do předmětu uveďte název pozice. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dní, nebyl/a jste zařazen/a do výběrového řízení. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům Maximus Resort, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do písemného odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání u naší společnosti. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Volné místo zahradník pro lokalitu Brno.