ÚČETNÍ SENIOR / ASISTENT AUDITORA

  • Brno

Pracovní místo ( ÚČETNÍ SENIOR / ASISTENT AUDITORA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru auditu účetních závěrek a poradenské činnosti v účetně-daňové oblasti hledáme nadaného zaměstnance na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
-Vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s interními předpisy účetní jednotky
-Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
-Účtování účetních operací a provádění kontrol v rámci finančního účetnictví
-Ověřování účetní závěrky, závažné hospodářské operace a správnost vedení účetnictví (vnější audit)
-Kontrola dodržování všeobecně závazných norem, vnitřních předpisů a stanovených postupů (vnitřní audit)

POŽADUJEME:
-VŠ vzdělání v oblasti ekonomického směru
-Teoretické a praktické znalosti účetní a daňové legislativy
-Požadovaná praxe minimálně 3 roky na některé z pozic: účetní, daňový specialista nebo auditor.
-Aktivní znalost AJ (osobně, telefonicky i emailem) – PODMÍNKOU

NABÍZÍME:
-pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
-dovolená: 4 týdny
-místo pracoviště: Brno – střed
-nástup možný: IHNED
-benefity: stravenky, služební notebook, služební telefon

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: nabor@pptconsult.cz.

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.
Volné místo účetní senior / asistent auditora pro lokalitu Brno.