Obchodník - podlahové krytiny

Pracovní místo ( Obchodník - podlahové krytiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:hl.m. Praha
Kontaktní osoba: Lednej Roman, tel.: 603268794, e-mail: lednej@atlas.cz
Nabízíme:
mabilní telefon, notebook, osobní automobil
Výpis z rejstříku trestů (hmotná odpovědnost),řidičský průkaz sk.B , znalost práce na PC(uživatelsky Excel,Outlook apod.)
Komunikativnost, příjemné vystupování,loajálnost, přirozený intelekt,zkušenosti v oboru výhodou.

Obchodník podlahových krytin - umíte komunikovat s lidmi a láká Vás obchod? (Toužíte po dobrém zázemí?)
Troufnete si navrhovat klientům řešení na míru?
Ve společnosti Amadeo Holding se specializujeme na prodej podlahových krytin s následnou realizací a montáží. Protože se zajímáme o nové trendy a máme různé typy zákazníků, umíme již na základě mnohaletých zkušeností vyhovět každému požadavku. Dodej kvalitních materiálů je pro nás samozřejmostí, to na čem nám záleží především, je kvalita služby, a i proto jsme členem skupiny CZECH DECO TEAM.
V současné době rozšiřujeme tým a hledáme pracovitého člověka na pozici:

OBCHODNÍK podlahových krytin

Libujete si ve vyladěných prostorech a rád/a tvoříte?
Jste šikovný obchodník nebo se jím toužíte stát?
Troufnete si oslovovat i nové klienty?
Chcete se setkávat se zajímavými lidmi? (architekti, designéři, známé osobnosti)
Rádi za sebou vidíte hmatatelné výsledky?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

POZOR - toto je příležitost pro člověka, který se v komunikaci s lidmi cítí jako ryba ve vodě - s technickou stránkou Vám pak pomohou naši odborníci.

Výsledkem Vaší práce bude uzavřený, zrealizovaný obchod a nadšený zákazník, který dál šíří naše dobré jméno.

Přih