Personalista/tka se zaměřením na marketing - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Personalista/tka se zaměřením na marketing - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA engineering Group se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice. Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika.
Vaše výhody:
- Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj
- Osobní přístup
- Firemní akce
- Dovolená navíc
Staňte se členem kolegiálního a dynamického týmu v úspěšně se rozvíjejícím podniku.
Pro posílení našeho týmu hledáme nyní
Personalista/tka se zaměřením na marketing
- Nástup: co nejdříve
- Ukončené SŠ nebo VŠ studium
- Plynulá angličtina, němčina výhodou
- Zkušenosti s Microsoft Office
- Obchodní talent
- Zkušenosti se sociálními médii
- Organizační schopnosti, kreativní přístup, zájem o aktuální dění
- Velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
- Schopnost pracovat v týmu, samostatnost a kreativní myšlení
Pracovní náplň:
- Vypracování a realizace marketingového plánu a budování značky
- Vypracování komunikačních strategií a kampaní v oblasti offline a online marketingu (webová stránka,
e-mail marketing, sociální média, mobilní marketing, tištěná média, eventy)
- Org