ELEKTROMECHANIK

  • Písek

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní povinnosti:
•opravy a údržba montážních linek
•vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů
•opravy a údržba obráběcích center řízených systémem FANUC
•diagnostika závad na strojích pomocí počítače a jejich odstraňování
•základy programování PLC automatů , zálohování dat a programů
•mechanické opravy zařízení a přípravků na dílenských strojích
•údržba a opravy pneumatických a hydraulických zařízení

Požadavky:
•vzdělání - vyučen v oboru elektromechanik
•znalost čtení technických výkresů
•osvědčení o vyhl. č. 50/78 Sb, § 6
•práce s počítačem (znalost programů MS Office, práce s internetem)
•zkušenost s opravou strojů (elektrickou a mechanickou)
•samostatná práce na elektrických zařízeních
•Vhodné i pro absolventy bez praxe

Nabízíme zajímavou práci, dobré ohodnocení, možnost trvalého vzdělávání a kariérního růstu.
Očekáváme vysokou motivaci, zájem, tvořivost, týmovou práci.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: m.vesela@aisin.co.cz.
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Písek.