technik BOZP, PO a energetik

  • Tábor

Pracovní místo ( technik BOZP, PO a energetik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Provádění preventivních kontrol BOZP na pracovištích. Analyzování a hodnocení rizik BOZP. Sledování a dodržování právních předpisů BOZP. Koordinování prošetřování pracovních úrazů a nemocí z povolání. Podávání návrhů na zařazení prací do kategorií. Zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP, PO a energetiky. Jednání s kontrolními a inspekčními orgány. Organizace činnosti v oblasti požární ochrany. Nákup energií, tepla a zemního plynu. Odpovědnost za technický stav energetických zdrojů a rozvodných zařízení. Posuzování energetických částí projektové dokumentace.
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru, výhodou je osvědčení o úspěšně vykonané zkoušce z odborné způsobilosti prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb.
Dále požadujeme:
Znalost zákona o požární ochraně a energetice, zákoník práce z pohledu BOZP - výhodou
Znalost anglického jazyka výhodou
Odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 §6 výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, zvládání stresových situací.
Pracovní poměr je sjednán na dobu určitou, při osvědčení kandidáta prodloužení na dobu neurčitou
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku, profesní růst, prostor pro samostatnost a kreativitu.
kontakt zasláním životopisu
Volné místo technik bozp, po a energetik pro lokalitu Tábor.