Mechanik a opravář osobních automobilů

  • Kladno

Pracovní místo ( Mechanik a opravář osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ŘP sk. B
- odolnost vůči stresu, zvládání vysokého tempa, spolehlivost, loajalitu, pečlivost, samostatnost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru vítána

Náplň práce:
- diagnostika poruch a závad za použití speciálních přístrojů a stanovení způsobu opravy, opravy a výměny jednotlivých součástí, montáž příslušenství motorových vozidel, zhotovování a renovace jednotlivých součástí vozidel a další

Nabízíme:
- velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování, zázemí silné a prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a vzdělávání, firemní benefity, možnost stravování
Volné místo mechanik a opravář osobních automobilů pro lokalitu Kladno.